KONST / Litografier / Färglitografi 15085081
nr 1508 5081
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 280/320. Färglitografi, bildmått: 48x57cm, yttermått inklusive ram: 60x80cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:18:13
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm